آزادگان ولایتمدار سراسر کشور
هدف ما اطلاع رسانی اخبار و حمایت همه جانبه از آزادگان و رسیدن به حقوق قانونی و ایجاد مجمع صنفی  
قالب وبلاگ

کمال خوش پیمان/سرپرست جدید حراست سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی

 

به گزارش نصر نیوز، مسعود محمديان در آئين توديع و معارفه سرپرست مدیریت حراست سازمان ، با بيان اينکه حراست سازمان بايستي با فراهم نمودن محيطي امن و آرام براي همکاران بعنوان يک مشاور و دوست در موفقيت هاي سازمان تاثير گذار باشد گفت : نيروي انساني بزرگترين سرمايه سازمان جهادکشاورزي است و حراست از اين سرمايه ها وظيفه حراست سازمان است.

وي با اشاره به اهميت جايگاه حراست در سازمان جهادکشاورزي استان تصريح کرد : هر قدر گستره فعاليت هاي اقتصادي يک مجموعه و سازمان توسعه يابد ، نياز به يک چشم ناظر امين بر عملکردها بيش از پيش ضروري به نظر مي‌رسد و با توجه به گستره فعاليت هاي اقتصادي سازمان در سال هاي اخير ، نقش و جايگاه حراست بسيار قابل توجه خواهد بود.

محمديان وظيفه اصلي حراست را مواظبت از سلامت سازمان عنوان نمود و گفت : حضور حراست در عرصه فرآيندهاي سازماني ، همواره در جهت دستيابي به دو هدف راهبردي حفظ و ارتقاي توان حفاظتي و امنيتي سازمان به منظور پيش برد اهداف سازمان و همراهي و مساعدت مديران با ارائه مشورت هاي موثر و اطلاع رساني به موقع ، اعمال نظارت ها و انجام اقدام هاي موثر جهت حفاظت همه جانبه از ايمني و سلامت منابع سازمان مي باشد.

وي حفاظت و صيانت از كاركنان در برابر آسيبها و تهديدات احتمالي ، اطلاع رساني به موقع از وضعيت سيستم به مراجع ذي صلاح وحفاظت از اماكن،تأسيسات و تجهيزات ،حفاظت از اسناد و انجام مأموريت هاي محوله از سوي مراجع ذيصلاح را از وظايف مديريت حراست سازمان براي رسيدن به اهداف مدنظر عنوان نموده و گفت : حراست به عنوان چشم مدير در سازمان و با توجه به اشرافي كه به مجموعه دارد مي تواند مشاور خوبي براي مديريت محسوب شود و مسئولين حراست ، زماني مي توانند در اين خصوص موفق باشند كه از علم ، تخصص ، درايت و روشن بيني خوبي برخوردار باشند .

رئيس سازمان جهادکشاورزي آذربايجان شرقي درخاتمه ضمن تمجيد از فعاليت هاي محمدرضا رستمي مدير سابق حراست سازمان ، براي کمال خوش پيمان سرپرست مدیریت حراست که از آزادگان هشت سال دفاع مقدس است آرزوي موفقيت کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه ، کمال خوش پیمان به عنوان سرپرست مدیریت حراست سازمان جهادکشاورزي استان معرفی و با اهدای لوح سپاسی از خدمات محمدرضا رستمی قدردانی شد.

منبع: نصر نیوز

[ دوشنبه سوم بهمن ۱۳۹۰ ] [ 19:12 ] [ سید ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من آنچه شرط بلاغ است به تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال
ما همه با هم هستیم با ولایت
به نام خدا : اینجانب سید مدیر وبلاگ آزادگان ولایتمدار هدفم پیگیری حق و حقوق می باشد و اینکار میسر نیست مگر اینکه همچون دوران اسارت همه با هم باشیم ؛ بنده به هیچ گروهی وابسته نیستم و انشاالله نخواهم شد و از عزیزان آزاده انتظار دارم از حق قانونی خود دفاع نموده و با تشکیل مجمع صنفی آزادگان از اموالی که در دست یک عده خاص می باشد به خودمان برگردانیم به امید آنروز انشاالله
موضوعات وب
امکانات وب


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ  ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ تماس با مدیر وبلاگ

در كل اينترنت
در اين سايت
میان صفحات فارسی

 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
  • دانلود فیلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ