آزادگان ولایتمدار سراسر کشور
هدف ما اطلاع رسانی اخبار و حمایت همه جانبه از آزادگان و رسیدن به حقوق قانونی و ایجاد مجمع صنفی  
قالب وبلاگ
تصاویر تعدادی از آزادگان جهت صرف نهار بعد از جلسه مجمع سالانه احرار مرکزی
    هتل هويزه.jpg  

تصویر آقایان محمد سلیمانی و محمود ملکی و تعدادی از دوستان آزاده

[ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ] [ 17:55 ] [ سید ]
دست خدا بالاترین دستهاست
مطمئن باشید از دستی که به دیگران میدهید ازهمان دست خدا
چندین برابر به شما می دهد

برای اینکه به راه خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم
اگر امانت را به اهلش نسپاریم خیانت پس می گیریم


در جوانی پاك بودن شیوه ی پیغمبریست


 ور نه هر گبری به پیری میشود پرهیزگار

کلا گذاشتن بر سر دیگران بسیار آسان است ولی این را مطمئن باشید در جایی دیگر
خدا ضربه ای به ما خواهد زد که دیگر به هیچ طریقی نمی شود جبران کرد


برچسب‌ها: دست خدا بالاترین دستهاست ؛آزادگان ولایتمدار
[ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ] [ 17:49 ] [ سید ]
تکمیل پرونده آزادگان دزفول

وبلاگ آزادگان ولایتمدار برداشت از وبلاگ کادح دزفول : آزادگان شهرستان دزفول که اسامی آنها ذکر می شود هر چه سریعتر نسبت به تکمیل پرونده خود در شرکت خودکفایی ازادگان اقدام نمایند . از طریق آدرس زیر مدارک ارسال گردد.

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل سید خندان - خیابان سیمرغ غربی - خیابان

گلزار کوچه پروانه - پلاک 2 طبقه دوم . کد پستی : 1541676113


برچسب‌ها: تکمیل پرونده ؛ خوکفایی ؛ آزادگان ولایتمدار12و18
ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ] [ 17:37 ] [ سید ]
مروری اجمالی بر تاریخچه اردوگاه 1 موصل (موصل بزرگ)

وبلاگ آزادگان ولایتمدار 12تکریت و 18 بعقوبه : اردوگاه 1 موصل (موصل بزرگ) در تاریخ 261/3/23 با انتقل 500 تن از اسرای اردوگاه 8 رمادی (عنبر) تاسیس شد بعثی ها اردوگاه اسرای ایرانی را براساس شهر یا استانی که در آن قرار داشت به ترتیب تکمیل و نام گذاری می کردند و به همین علت اردوگاه هایی را که در شهر موصل قرار داشت به ترتیب تکمیل ظرفیت موصل 1؛2؛3؛4 نامیدند.

موصل بزرگ دومین اردوگاه موصل


برچسب‌ها: تاریخچه موصل بزرگ ؛ وبلاگ آزادگان ولایتمدار 12و18
ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ] [ 16:35 ] [ سید ]

معرفی "شركت اقتصادی و خودكفایی آزادگان" در كتاب هفتمین همایش ملی بهره وری
 
وبلاگ آزادگان ولایتمدار برداشت سایت شرکت مینو : در كتاب هفتمین همایش ملی بهره وری كه توسط انجمن بهره وری ایران منتشر شده، به معرفی شركت‌ها و سازمان های حامی این همایش پرداخته شده است.
در این همایش كه با موضوع بررسی چالش ها، راه كارها و سیاست های توسعه حركت بهره وری در كشور برگزار شد، از شركت اقتصادی و خودكفایی آزادگان، با اهدای تندیس تقدیر شد.
در صفحه 64 این كتاب،  فعالیت های اقتصادی و خودكفایی آزادگان به شرح زیر آمده است:


برچسب‌ها: معرفی شركت اقتصادی و خودكفایی آزادگان
ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و سوم مهر 1392 ] [ 19:16 ] [ سید ]

مروری اجمالی بر تاریخچه اردوگاه 8 رمادی ((عنبر))

تاسیس اردوگاه عنبر دومین اردوگاه رمادی

وبلاگ آزدگان ولایتمدار : اردوگاه 8 رمادی (عنبر) دومین اردوگاه تاسیس شده در شهر رمادی واقع در استان الانبار عراق و سومین اردوگاه تاسیس شده برای اسرای ایرانی در عراق . این اردوگاه بعد از اردوگاه 6 الف رمادی ؛ در تاریخ 60/6/17 با ورود تعدادی از افسران که حدود یک سال پیش به اسارت نیروهای بعثی در آمده بودند تاسیس شد .

اردوگاه عنبرهمان الانبار


برچسب‌ها: تاریخچه اردوگاه 8 رمادی عنبر؛آزادگان ولایتمدار
ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و سوم مهر 1392 ] [ 18:28 ] [ سید ]


پیامک دوستان آزاده به مناسبت عید قربان
اللهم عجل لولیک الفرج: عید قربان عید بزرگترین دل سپاری ابراهیم خلیل به درگاه حق بر شما و خانواده محترمتان خجسته باد (محرمعلی دیبا نژادکارگروه فعال)
خداوند میداند که ابراهیم (ع) در امتحان قربانی فرزند موفق خواهد بود ؛ لذا در می یابم که ذکر واقعه قربان در بیان یک واقعه قربان نه بیان یک واقعه تاریخی و نماد عظمت خدا یاوریست بلکه بیشتر مبین آنست که ( همه حتی فرهیخته ترین افراد در معرض امتحانند ) و میزان فرهیختگی است که کمیت امتحان را مشخص می کن و لذا هیچ امتحانی فراتر از توان امتحان شونده نیست . عید قربان مبارک ( حسن محمدی مدیر سایت آزادگان ایران)
اللهم عجل لولیک الفرج : ای امیر عرف بی تو صفا نیست که نیست ؛ بی تو اندر عرفه عشق و وفا نیست که نیست ؛ ای امیر عرفه یوسف زهرا مهدی ؛ حاجتی غیر ظهورت به خدا نیست که نیست ؛ سلامتی و تعجیل در فرج مولایمان (عج) چهارده صلوات عیدتان مبارک التماس دعا(محمد اخگری کارگروه اموال)
عید قربان زیباترین نمومه تعبد انسان در برابر خداوند است عیدتان مبارک (احد چمنی نماینده تبریز)

دوستان واقعی جواهراتی هستند گرانبها که بدست آوردنشان سخت و نگهداشتنشان سخت تر است عید قربان یک امتحان است خوشا به حال کسانیکه در این امتحان مثل ابراهیم قبول (علی جلیل تبریز)
سربلندی ابراهیم ؛ آرامش اسماعیل ؛امیدواری هاجر ؛عطر عرفه و برکت عید قربان را برای شما آرزومندم ؛ امیدوارم غمهایتان قربانی شادیهایتان گردد ؛ عید قربان مبارک (قائد)
امید است انشاالله طواف کعبه ؛ وضوی زمزم ؛ دعا در عرفات؛ قربانی در منا ؛ سلام در مدینه و اشک در بقیع روزی شما و خانواده محترم باد عید شما مبارک (احمد مبینی)
عید سعید قربان ؛ عید برآمدن انسانی نواز خویشتن ؛ عید رهایی از اسارت نفس و روز تقرب جستن به پیشگاه الهی به تمامی مسلمانان جهان و شما مبارک باد (غنمی)
یک شاخه گل سپید تقدیم تو باد ؛ آرامش برگ بید تقدیم تو باد ؛ تنها دل ساده ایست سرمایه من ؛ آنهم به شب عید تقدیم تو باد عید سعید قربان بر شما و خانواده محترم مبارک (محمد سلیمانی مدیر وبلاگ همایش تکریت11)
ایمانتان ابراهیمی ؛ تسلیمتان اسماعیلی ؛ صبرتان ایوبی ؛ ترنمتان داوودی ؛ عمرتان نوحی ؛ اسلامتان محمدی و صحرای عرفات زیر پایتان ؛ لباس احرام برتنتان ؛ زیارت مکه قسمتتان .... عید قربان مبارک (وثاقی)
عید ایمان و امتحان ؛ عید ایثار و احسان ؛ عید غربت و قربان ؛ عید خلیل رحمان ؛ عید شکسا شیطان بر جنابعالی و خانواده محترمتان مبارک ( حاج حسن غریب پور آبادان)
هوش کنید مست را ؛ آب زنید دست را ؛ سجده کنید هست را ؛ عید سعید میرسد؛ عفو کنید بنده را ؛ ارج نهید زنده را ؛ یاد کنید رفته را ؛ عید سعید میرسد ؛ عید سعید قربان بر شما مبارک (خسروی کازرون)
سبد دعایم را برداشتم و آنرا بسوی خدا گرفتم ؛ اسمت را با مهرت داخل آن گذاشتم ؛ سبد پرشد از صبوری ؛ سلامتی ؛ لبخند خدا و گلهای بهاری ؛ آن را بسویت می فرستم ؛ خانه ات را پرکن از این هدیه ؛ عید بر شما و خانواده محترمتان مبارک (غلامحسین خسروی کازرون)
جشن بزرگ انسان در بندگی حضرت رحمان و رهایی از بند شیطان بر شما و خانواده تهنیت باد (میکائیل احمدزادهمدیر وبلاگ آزادگان نیوز)
عید قربان مبارک : سلامتی و سعادت  جنابعالی و خانواده گرامی را از خداوند منان طالبیم از ابراز همدردیتان صمیمانه تشکر می کنیم غمهایتان قربانی شادیهایتان(09121200018 )
سلام برآنکه لایق سلامند ؛ یکرنگ و یکدل و یکمرامند ؛ زیبا سرت و بی ریا و خوش کلامند ؛ دستان خالیم دخیل دل پاکتان ؛ مرا نیز در این شبها و روزهای مبارک نه به بهای لیاقت بلکه به رسم رفاقت دعا کنید. عید قربان بر شما و خانواده محترمتان تبریک می گویم (حاج عبدالکریم مازندرانی مدیر وبلاگ 11 تکریت )
پروردگارا : معرفتم ده تا در عرفه تو را و ولی تو را بهتر بشناسم و در قربان توفیقم ده تا ابراهیم وار ؛ اسماعیل درونم را در قربانگاه عشق تو قربانی کنم . عید سعید قربان را به شما و خانواده محترم تبریک می گویم (شهیدی از خرم آباد)برچسب‌ها: عید قربان مبارک ؛آزادگان ولایتمدار12و18
[ سه شنبه بیست و سوم مهر 1392 ] [ 12:43 ] [ سید ]

آزادگان نگران بند جیم نباشند شامل همه آزادگان

بیش از 24 ماه اسارت خواهد شد

وبلاگ آزادگان ولایتمداربرداشت از  اسیر6155 : احتراما به آگاهی  عزیزان آزاده سرافراز می رساند برابرباهماهنگی بعمل آمده با سردار شریفی معاونت محترم ایثارگران ستاد  کل  سپاه مقرر گردید قانون جامع ایثارگری بصورت مر حله ای ومنطقه ای  به اجرا در آید ودراولین انتخاب استان اردبیل به دلیل سرد سیر بودن منطقه و بصورت آزمایشی مد نظر قرار گرفته  است.

لذا خواهشمند است از آنجاییکه با پیگیری مجدانه خادمان شما کمیسیون بدوی ازسیر مراحل حذف گردیده وبه محض اطلاع رسانی از سوی فرماندهی سپاه در مراکز استانها جهت تشکیل پرونده به مدیریت ایثارگران سپاه مراجعه  ومدارک لازم که قبلا ذکر شده تحویل نمایند تا هر چه سریعتر منجربه نتیجه نهایی گردد.

 در دستور العمل کمیسیون پزشکی  سپاه آمده است افرادیکه بیش از 24 ماه اسارت دارند جزء بندج   ماده121 قانون  استخدامی قرار می گیرند.

ومراحل بعدی یعنی کمیسیون تعیین سطح سلامت وکمیسیون عالی بصورت غیر حضوری وبا ارائه مدارک مثبته بررسی واقدام خواهد شد.


برچسب‌ها: کمیسیون ماده 190, 38, سربازان و بسیجی سپاه
[ سه شنبه بیست و سوم مهر 1392 ] [ 8:58 ] [ سید ]

زمینهای انیس آباد فشافویه به کجا رسید؟

وبلاگ آزادگان ولایتمدار برداشت از وبلاگ همایش آزادگان تکریت11 : متن زیر امروز به صورت نظرخصوصی در ستون نظرات وبلاگ توسط فردی بنام رفیق درج شده که عینا جهت اطلاع شما دوستان عزیز به همراه پاسخ در وبلاگ درج می شود.

با سلام خدمت جناب آقای سلیمانی با توجه به اطلاعات رسیده به اینجانب در مورد ملک انیس آباد مواردی را جهت اطلاع حضرتعالی ذکر می کنم که انشاءالله پس از پیگیری جهت روشن شدن اذهان آزادگان و ایثارگران در وب سایت خود درج نمائید.

1- آقای امیری فر ملک انیس آباد را از دادگاه انقلاب خریداری کرده و نه شخص

2- مشکل آقای امیری فر با بخشداری فشافویه قدیمی است و بخشداری بخاطر اینکه آقای امیری فر با بخشداری هماهنگ نکرده این هیاهو را بپا کرده است.

3- زمین انیس آباد دارای مجوز شورای تامین استان تهران است یعنی دارای مجوز کامل برای ساخت و امکانات شهری می باشد

پاسخ وبلاگ:  مخاطب محترم همانطور که چندروز پیش در پاسخ به نظری در رابطه با همین موضوع نوشتم چنانچه جنابعالی یا هر شخص دیگری که ادعا می کند سند یا مدرک مستند و معتبر در رابطه با زمینهای انیس آباد فشافویه در اختیار دارد که اثبات می کند اخبار درج شده غیرواقعی وکذب می باشد یک نسخه از این مدارک را به همراه مشخصات فردی خود به آدرس پست الکترونیکی وبلاگ ارسال نماید و مطمئن باشد چنانچه مدارک معتبر و به همراه مشخصات ارسال کننده باشد بلافاصله در وبلاگ درج خواهد شد.

1) مگر نه اینکه بنا به گفته جنابعالی آقای امیری فر این زمینها را از دادگاه انقلاب خریداری نموده پس چرا هیچ گونه مدرکی که دال بر برائتش می باشد را حاضر نیست ارائه کند؟؟

2) اگر بخشداری فشافویه بدلیل اختلاف شخصی با آقای امیری فر این هیاهو را به پا کرده چرا به محاکم قضائی مراجعه و شکایت نمی کنند؟؟

3) بنا به گفته جنابعالی زمین انیس آباد دارای مجوز شورای تأمین استان می باشد.اگر اینچنین است پس چرا درب دفتر فروش انیس توسط نیروی انتظامی باحکم پلمپ شده است؟؟

4) اگر واقعا شما در گفتارتان صادق هستید پس چرا با نام مستعار و بصورت خصوصی نظر می نویسید و از درج نامتان خودداری مینمائید؟؟

چنانچه پاسخ قانع کننده و منطقی درخصوص مطالب بالا دارید با ذکر مشخصات خود نظر بگذارید در غیراینصورت لطفا از ارسال نظرات غیرواقعی خودداری نمائید.

در انتها آقای محمد اخگری مسئول پیگیری زمینهای احرار 660 ( انیس آباد فشافویه ) این کار به کجا رسید؟


برچسب‌ها: احرار 660 انیس آباد فشافویه ؛آزادگان ولایتمدار
[ سه شنبه بیست و سوم مهر 1392 ] [ 8:50 ] [ سید ]

وبلاگ آزادگان ولایتمدار برداشت از وبلاگ تابش نور: سرپرست دادگاه کیفری استان تهران گفت که دادگاه عمومی جزایی تهران درباره پرونده ستار بهشتی تصمیم‌گیری می‌کند.

قاضی محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پرونده ستار بهشتی در دادگاه کیفری استان و به صورت علنی رسیدگی می‌شود؟، گفت: این پرونده به دادگاه کیفری استان نیامده و با توجه به کیفرخواست صادره پرونده به دادگاه عمومی جزایی ارسال شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به اختلاف نظر بازپرس و دادستانی و اعتراض وکیل پرونده به کیفرخواست صادره، امکان ارجاع پرونده به دادگاه کیفری استان وجود دارد؟، اظهار کرد: بر اساس اطلاعاتی که از رسانه‌ها کسب کردم در کیفرخواست صادره عنوان اتهامی قتل شبه عمد است و به همین دلیل پرونده به دادگاه عمومی ارسال شده است.

وی افزود: اگر قاضی دادگاه عمومی تشخیص دهد که قتل عمدی بوده و رسیدگی به پرونده در صلاحیت این دادگاه نیست، قرار عدم صلاحیت صادر می‌کند و تصمیم دیگری می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، پس از مرگ ستار بهشتی در بازداشتگاه پلیس فتا در آبان ماه 1391، پرونده‌ای در همین زمینه در شعبه 1 بازپرسی دادسرای امور جنایی پایتخت باز شد و تحقیقات این شعبه به صدور کیفرخواست با عنوان قتل شبه‌عمد برای یکی از ماموران پلیس فتا منجر شد.

این پرونده به دلیل حدوث اختلاف‌نظر بین دادستانی و بازپرس و همچنین اعتراض وکیل پرونده به کیفرخواست، به شعبه 1057 دادگاه عمومی جزایی تهران ارسال شد و قاضی این شعبه با تعیین روز 5 آبان 92 برای رسیدگی به این پرونده اعلام کرده است که در روز دادگاه به این اختلاف نظرها رسیدگی خواهد کرد.

این در حالیست که پیش از این گیتی پورفاضل وکیل‌مدافع اولیای دم ستار بهشتی به ایسنا گفته بود که متهم این پرونده در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.


برچسب‌ها: ستار بهشتی ؛دادگاه 5 آبان ؛ آزادگان ولایتمدار12و 1
[ سه شنبه بیست و سوم مهر 1392 ] [ 8:28 ] [ سید ]
 این روز از روزهای مهم برای مسلمانان و از جمله شیعیان است. گرچه عید نامیده نشده اما همچون عید خوانده شده است. از سوی دیگر از آنجا که امام سوم شیعیان حرکت خود را بسوی کربلا پس از مراسم حج آغاز کرد برای شیعیان از اهمیت بسزایی برخوردار است. همچنین زیارت امام سوم شیعیان در این روز بسیار توصیه شدهاست.«دعای امام حسین در روز عرفه» از مهم ترین اعمال این روز است که پس از نماز ظهر و عصر خوانده میشود.عید قربان پس از روز عرفه قرار دارد


خدایا تو آنچنانی که من دوست دارم ؛ پس مرا آنچنان کن تو دوست داری در روز عرفه در

 زلال آفتاب نگاه خداوند ؛ قنوت عشق را عاشقانه به زمزمه می نشینیم (غنمی)


برچسب‌ها: روز عرفع ؛ آزادگان ولایتمدار
ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 21:34 ] [ سید ]
حجت الاسلام و المسلمین حسنی از سوی حجت الاسلام و المسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد منصوب شد.

   وبلاگ آزادگان ولایتمدار به گزارش بشرا: حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه در بنیاد،معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران طی حکمی حاج سیدحبیب الله حسنی را بعنوان قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در این حکم تلاش و موفقیت حجت الاسلام حسنی را در خدمت به پولادمردان و شیرزنانی که جان و مالشان را در حراست از سرزمین مقدس ایران اسلامی و میراث گرانبهای امام راحل(ره) ایثار کردند با عنایات پروردگار متعال و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)خواستار شد.


برچسب‌ها: انتصاب قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد
[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 17:52 ] [ سید ]
«اتحاد در زير لواي توحيد» و «شناخت دشمن و مقابله با نقشه‌های او»
دو راه علاج اوضاع امروز دنیای اسلام است
 (۱۳۹۲/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، فرا رسيدن موسم حج را عيد بزرگ امت اسلامي و فرصتی معجزه‌گر برای علاج آسیب‌پذیری‌های دنیای اسلام خواندند و با اشاره به تلاش تمام عیار جبهه استکبار جهانی و شبکه جنایتکار صهیونیسم برای سرکوب و عقیم کردن بیداری اسلامی و به حاشیه راندن مسائل اساسی همچون نجات فلسطين و ملتهاي مسلمان تأکید کردند:

«اتحاد و برادري مسلمانان در زير لواي توحيد» و «شناخت دشمن و مقابله با نقشه‌ها و شيوه‌هاي او» از بارزترین درس‌های حج و علاج بنياني و اساسي برای اوضاع محنت‌بار امروز دنیای اسلام است.

متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به کنگره عظیم حج به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمدلله رب العالمين و الصلوة والسلام علي سيدالانبياء و المرسلين و علي آله الطيبين و صحبه المنتجبين
فرا رسيدن موسم حج را بايد عيد بزرگ امت اسلامي به شمار آورد. فرصت مغتنمي كه اين روزهاي گرانبها در همه‌ي سالها براي مسلمانان جهان پديد ميآورد، كيمياي معجزه‌گري است، كه اگر قدر آن شناخته و چنانكه شايسته است به كار گرفته شود، بسياري از آسيبها و آسيب‌پذيريهاي دنياي اسلام، علاج خواهد شد.


برچسب‌ها: سخن ولایت ؛ آزادگان ولایتمدار12 و18
ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 17:42 ] [ سید ]

گزارش وبلاگ آزادگان کادح دزفول از مجمع سالانه احرار مرکزی

وبلاگ آزادگان ولایتمدار برداشت از وبلاگ آزادگان دزفول : ابتدا از وقفه ای که در اطلاع رسانی از مجمع بعلت حضور اینجانبان محمد حسن بخشوده و غلامرضا علی پیشه نمایندگان قانونی آزادگان دزفول که در تهران در روز ۵ شنبه در جلسه کارگروه و در روز جمعه در جلسه شرکت احرار مرکزی شرکت داشته و عدم دسترسی به اینترنت بوده عذر ما را پذیرا باشید و مطالبی که همکاران ما در وبلاگ های آزادگان به سمع آزادگان رسانده اند تقریبا همه یک حرف را می زنند و مورد قبول ما می باشند.

لذا گزارش ما در ذیل به دید آزادگان می رسد.


برچسب‌ها: گزارش مجمع سالانه شرکت احرار مرکزی 92
ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 11:58 ] [ سید ]
صدور حکم بازنشستگی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای سربازان آزاده ارتش و برقراری حقوق و مزایای مستمر آن کلا به استناد بند ج ماده 108 قانون جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است و آئین نامه داخلی کمیسیون عالی پزشکی موضوع تبصره این ماده موجب تطبیق مندرج به کلیه سربازان آزاده ارتش گردیده است.

مقایسه قانون ارتش مصوب 1370/7/21  

قانون مقرارات استخدامی سپاه پاسداران مصوب 1370/7/21

ماده 21 ارتش : پرسنل ارتش کسانی هستند که  برابر شرایط و مقررات مندرج در این قانون خدمت وظیفه عمومی به خدمت پذیرفته می شوند و عبارتند از : الف کادرثابت ؛  ب- وظیفه ؛ ج- پیمانی

 ماده 6 قانون سپاه : پرسنل سپاه کسانی هستند که برابر شرایط و  مقررات مندرج در این قانون و یا قانون وظیفه عمومی به   خدمت پذیرفته می شوند و عبارتند از:الف کادر ثابت ؛  ب- وظیفه ؛ ج- پیمانی ؛ د- بسیجی

---------------------------------------------------------------------------------------

ماده 106 قانون ارتش : خدمت پرسنل ارتش و وزارت دفاع و سازمانهای وابسته به یکی از  صور زیر پایان می پذیرد: الف - شهادت ؛ ب- جانباز شدن ؛ ج و د ...

 ماده119 قانون سپاه : خدمت پرسنل سپاه به یکی از صور زیر پایان می یابد :  الف- شهادت ؛ ب- جانباز شده ؛ ج و د ......

---------------------------------------------------------------------------------------

 ماده 108 بنده ج قانون ارتش: پرسنلی که خسارت وارده بر عضو یا اعضاء آنان یا میزان کارایی از دست رفته ایشان درحدی می باشد که امکان خدمت را از آنان سلب نماید و پرسنلی که بیش از یکسال بستری باشند بازنشسته می شوند.

 تبصره : تشخیص تطبیق وضعیت پرسنل با این ماده (108) و بندهای آن از نظر پزشکی برعهده کمیسیون عالی پزشکی می باشد.

ماده 121 بند ج قانون سپاه : پرسنلی که خسارت وارده بر عضو یا اعضاء آنان و یا میزان کارائی از دست رفته ایشان درحدی باشد که امکان ادامه خدمت را از آنان سلب نماید و پرسنلی که بیش از دوسال بستری باشند و نتوانند ادامه خدمت دهند ؛ بازنشسته می شوند. 

تبصره :  تشخیص تطبیق وضعیت پرسنل با مفاد این ماده و بندهای آن از نظر پزشکی برعهده کمیسیون عالی پزشکی سپاه خواهد بودبرچسب‌ها: مفادقانونی مصوب 1370, 7, 21برای آزادگان سپاه وارتش
[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 11:1 ] [ سید ]


 
ماده 190سپاه همان ماده108 ارتش جمهوری اسلامی است 

وبلاگ آزادگان ولایتمدار برداشت از وبلاگ تابش نور : ماده ی 190سپاه همان ماده108 ارتش جمهوری اسلامی است که سالها ست که ارتش آنرا اجرا می کند ولی هنوز سپاه آنرا اجرا نکرده است ولی طبق زمزمه هایی که بگوش می رسد وچشم شیطان کور وگوشش کر مثل اینکه خبر هایی بگوش میرسد که امیداست طبق وعده هایی که رئیس اداره ایثارگران سپاه سردار شریفی داده عملی شود واینچنین که بنظرمیرسد سپاه هم می خواهد ماده 190 راعملی کند

ماده ی 190 سپاه چیست ؟ماده 190 سپاه همان ماده 108 ارتش است

طبق ماده 108 ارتش به همه سربازان  آزاده شده  این سازمان ،اعم از شاغل و غیر شاغل حقوق ماهیانه تعلق می گیرد که ارتش جمهوری اسلامی سالها است که طبق این قانون را به سربازان آزاد شده حقوق می پردازد ولی سپاه که طبق ماده 190 می بایست به سربازان آزاده شده خود و همچنین بسیحیان آزاده حقوق پرداخت کند با تفسیر خاص خود که فقط باید به سربازان آزاد شده غیر شاغل حقوق پرداخت کند از اجرای این ماده سر باز زد

 ولی با توجه به پیگیری تعدادی از آزادگان سپاه اصلاحیه ای به

کمسیون اجتماعی هئیت دولت ارسال کرد  این ماده شامل همه

 آزاده های بسیجی و سرباز سپاه می شود

 اعم از اینکه شاغل باشند یا خیر.


برچسب‌ها: ماده 190 یا ماده 38 ؛ آزادگان ولایتمدار
[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 9:18 ] [ سید ]

به اطلاع آزادگان عزیز می رساند اگرچنانچه اشکالات و توضیحی دراین موارد دارید از طریق نظرات و یا به شماره 09350693120 پیامک ارسال نمائید

1- اردوگاه 1موصل یک (موصل بزرگ ) تاریخ تاسیس 62/3/23 تاریخ انحلال 69/5/27

2- اردوگاه 2 الف موصل (موصل قدیم ) تاریخ تاسیس 59/7  تاریخ انحلال 62/12/18

3- اردوگاه 2 ب موصل (خیبری ها) تاریخ تاسیس 59/12 تاریخ انحلال 69/7/28

4- اردوگاه 3 الف موصل (موصل کوچک) تاریخ تاسیس 62/9 تاریخ انحلال 62/12

5- اردوگاه 3 ب موصل (موصل کوچک ) تاریخ تاسیس 61/1/24 تاریخ انحلال 67/4/23

6- اردوگاه 3 ج موصل (شصت و هفتی ها) تاریخ تاسیس 67/4/25 تاریخ انحلال 69/5/30

7- اردوگاه 4 موصل (پاسداران) تاریخ تاسیس 61/6/16 تاریخ انحلال 69/5/24

8- اردوگاه 5 الف تکریت (افسران) تاریخ تاسیس 1363 تاریخ انحلال 69/9/26

9- اردوگاه 5 ب تکریت (رهبران) تاریخ تاسیس 66/2/13 تاریخ انحلال 69/6/4

10- اردوگاه 5 ج تکریت (چهار دیواری) تاریخ تاسیس 67/5/1 تاریخ انحلال 69/4/20

11- اردوگاه 6 الف رمادی (رمادی قدیم) تاریخ تاسیس 59/7 تاریخ انحلال 67/4

12-اردوگاه 6 ب رمادی (رمادی قدیم) تاریخ تاسیس 67/4/21 تاریخ انحلال 69/6/6

13- اردوگاه 7 رمادی (اطفال) تاریخ تاسیس 62/12 تاریخ انحلال 69/6

14- اردوگاه 8 رمادی (عنبر) تاریخ تاسیس 60/6/17 تاریخ انحلال 69/5/24

15- اردوگاه 9الف رمادی (بدری ها) تاریخ تاسیس 63/12/27 تاریخ انحلال 69/5/24

16- اردوگاه 9ب رمادی (رمادی3) تاریخ تاسیس 65/2 تاریخ انحلال 69/6/3

17- اردوگاه 9 د رمادی تاریخ تاسیس 70/6/6 تاریخ انحلال 75/6/13

18- اردوگاه 10 رمادی تاریخ تاسیس 65/1/3 تاریخ انحلال 69/6/2

19-اردگاه 11 تکریت (صلاح الدین ) تاریخ تاسیس 5/12/ 65  تاریخ انحلال 69/6/5  که شامل سه قسمت یک و دو و ملحق بوده

20- اردوگاه 12 تکریت (صلاح الدین) تاریخ تاسیس 67/1/28 تاریخ انحلال 69/6/26 که شامل سه قسمت یک و دو و ملحق بوده

21- اردوگاه 13 رمادی تاریخ تاسیس 67/4/14 تاریخ انحلال 69/6

22- اردوگاه 14 تکریت تاریخ تاسیس 67/5 تاریخ انحلال 69/6

23- اردوگاه 15 تکریت تاریخ تاسیس 67/5 تاریخ انحلال 69/6

24- اردوگاه 16تکریت تاریخ تاسیس 67/7 تاریخ انحلال 69/6

25- اردوگاه 17 تکریت (مخربین) تاریخ تاسیس 68/4 تاریخ انحلال 69/6

26-اردوگاه 17 تکریت (مفقودین) تاریخ تاسیس 67/5 تاریخ انحلال 68/2/5

27- اردوگاه 18 (بعقوبه) تاریخ تاسیس 67/4/31 تاریخ انحلال 69/6/31 که شامل سه قسمت یک ؛ سوله و ملحق بود

28- اردوگاه 19 تکریت (افسران) تاریخ تاسیس 67/7/31 تاریخ انحلال 69/6/26

29 - اردوگاه 20 تکریت تاریخ تاسیس 68/2 تاریخ انحلال 69/6/26

30- زندان هتل الرشید؛ زندان پلیس الرشید؛ زندان ابوغریب و ... تاریخ تاسیس 59 تاریخ انحلال 1371برچسب‌ها: فهرست اردوگاههای اسرای ایرانی در عراق
[ یکشنبه بیست و یکم مهر 1392 ] [ 21:10 ] [ سید ]
همه آزادگان سراسر کشور باید پیگیر حقشان باشند

وبلاگ آزادگان ولایتمدار:
غلامحسین خسروی از شهرستان کازرون که در روز پنج شنبه و جمعه در جلسه پیگیری اموال آزادگان و در مجمع سالانه احرار مرکزی شرکت داشت عنوان نمودند
بنده حاضرم با کمک آزادگان شهرستان کازرون پیگیر اموال خودمان باشیم تعداد زیادی از آزادگان کازرون بنده را می شناسند و ما با کمک هم می توانیم به حقمان برسیم انشاالله


غلامحسین خسروی از شهرستان کازرون
09177211263


03797355138277516132.jpg


92434993947010803978.jpgبرچسب‌ها: غلامحسین خسروی ازکازرون؛ آزادگان ولایتمدار
[ یکشنبه بیست و یکم مهر 1392 ] [ 16:0 ] [ سید ]

 دومین گردهمايی آزادگان اردوگاه عنبر

  زمان 24 تا 26 مهر ماه 92

( پذیرش  از 2 بعدازظهر چهارشنبه 24 مهر ماه )

( شروع مراسم بعد از نماز مغرب چهارشنبه 24 مهر ماه)

( شروع مراسم رسمی ساعت 8 صبح الی 9 شب پنجشنبه 25 مهر ماه)

( پایان همایش ساعت 9 صبح جمعه 26 مهر ماه)

واقعا پزشکان اردوگاه با دستان خالی جان اسرا را نجات می دادند

آیا دکتر مجید جلالوند به همایش می آید؟

اصفهان - ابتدای آزادراه ذوب آهن - شهرابریشم -

اردوگاه شهید بهشتی(باغ ابریشم

خواهشمند است به دوستان خود اطلاع رسانی فرمایید


برچسب‌ها: دومین همایش اردوگاه عنبر؛ آزادگان ولایتمدار
[ یکشنبه بیست و یکم مهر 1392 ] [ 8:38 ] [ سید ]
آغازصید ماهی های استخوانی در فریدونکنار

شهرستان فریدونکنار بیش از 5 تعاونی تور پره دارد با شروع صید ماهی امروز92/7/20 دل خانوده هایی شاد را کرد که از این منابع زیستی هم برای ارتزاق خانواده خود و هم برای مردم صیادی می کند
خبرگزاری فارس: پیش‌بینی برداشت 11 هزار تن ماهیان استخوانی در دریای خزر

شایان ذکر شهرستان فریدونکنار یکی از بزرگترین صادرکنندگان در سطح استان مازندران در تجارت برنج و ماهی های استخوانی می باشد
امیدوارم همه ایرانیان به این شهرستان چه در زمستان از ماهی های سفید ؛ کپور و اوزن برون خریداری نمایند
و چه در تابستان از دریا و از سوغات شمال بهرمند شوند

خبرگزاری فارس: صید ماهیان استخوانی در مازندران آغاز شد / برخورد جدی با صیادان غیرمجاز

http://s3.picofile.com/file/7427021284/meydune_mahi.jpg

میدان ماهی شهرستان فریدونکنار


برچسب‌ها: فریدونکنار شهر من و سوغات آن ماهی و برنج
[ شنبه بیستم مهر 1392 ] [ 21:23 ] [ سید ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من آنچه شرط بلاغ است به تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال
ما همه با هم هستیم با ولایت
به نام خدا : اینجانب سید مدیر وبلاگ آزادگان ولایتمدار هدفم پیگیری حق و حقوق می باشد و اینکار میسر نیست مگر اینکه همچون دوران اسارت همه با هم باشیم ؛ بنده به هیچ گروهی وابسته نیستم و انشاالله نخواهم شد و از عزیزان آزاده انتظار دارم از حق قانونی خود دفاع نموده و با تشکیل مجمع صنفی آزادگان از اموالی که در دست یک عده خاص می باشد به خودمان برگردانیم به امید آنروز انشاالله
موضوعات وب
امکانات وب


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ  ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ تماس با مدیر وبلاگ

در كل اينترنت
در اين سايت
میان صفحات فارسی

 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
  • دانلود فیلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ